| Anonimul18001 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam banala. Am 12 ani si am penisul de 13 cm in erectie.Cum as putea sa il maresc? astept raspunsuri serioase car sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| acomputers a răspuns:

Sexul oral te ajuta

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NeimaginabilA a răspuns:

Umbraaa!

| NeimaginabilA a răspuns:

Mai derbedeule, daca crezi ca fetele-s atrase daca o ai mare ai nevoie de ajutor psihiatric, i-ti pot da si diagnozul:
Hipersexual.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci nu exista zi in care unul de 12-13 ani sa nu intrebe de marimea putzei. De ce va obsedeaza la varsta asta cm aia? Vrei sa f*** maine si nu ai cu ce? Stii ca organismul uman se dezvolta pana la 20+ ani? Ai rabdare.

Si ontopic cum am spus si la restun daca pana la varsta asta nu ai macar 20 cm sa te pocneasca peste fata cand ti se scoala nu ai valoare.

| Aurelian0709 a răspuns:

Pai daca vrei sa il maresti acum ce faci dupa accea? Ca penisul creste pana la o anumita varsta, pe urma ti-l legi de picior?laughing

| memonelxd a răspuns:

Baaaaa sa moara mama cand aveam 12 ani nu stiam ce e aia ****... si asta intreaba de penis.straight face baga-te la somn si lasa prostiile ca te spun lu mata! fmm de copil drogat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu ce, iei un cauciuc, o parte il legi de **** cealalta parte de o masina si o astepti sa plece pana ajunge la colt, deja tia crescut 20 de m, nici madona nu o sa te mai lasa daca afla rolling on the floor, ma baiete, lasate de prostii din astea, ca pana la 20 de ani o sa tot creasca, du-te si joacate cu puta in nisip si taio la scoala si lasa prostiile

| Annutsa a răspuns:

Asteapta. Cu timpul o sa-ti creasca, ai destul timp sa te dezvolti, inca esti micut. Sau ai gasit vreo tampita care vrea sa se f*** cu tine si ti-e ca n-o satisfaci?

| cristi1230 a răspuns:

Leaga penisul de ceva ca sa atarnci ca liliecii noaptea cand dormi si dimineata va fi ceva de genu ''m-am culcat copil si m-am trezit barbat'' laughing))

| iosma a răspuns:

Bagatil in soba