| CookieYumm a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu. Penisul a intart foarte putin in vagin, cum ar veni la "intrare". Pot sa raman insarcinata din cauza acelui lichid? Sau eu stiu? Am auzit foarte multe variante, nu stiu ce sa cred. Va rog frumos din suflet raspunsuri pe cat se poate de serioase. Multumesc!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata daca nu ati folosit prezervativ, mai ales daca a fost primul tau contact sexual si erai virgina inainte de acesta (fiindca asa cum stii, riscul la dezvirginare este maxim)

| mona a răspuns:

Stai linistita ca nu ramai insarcinata de la atat

| Love4Music a răspuns:

Daca a ajuns inautru acel lichid e posibil.
probabilitatea depinde acum de cat a tinut penisul(in vagin) si de cate ori l-a bagat.

| Valutzzzu a răspuns:

Slabe sanse.

| Cybertron99 a răspuns:

Depinde de cat lichid era pe el, daca a ajuns inauntru+ acea sansa daca este sa ramai insarcinata.

| Visitor a răspuns:

Sunt multe sanse ca da....doar ca depinde cit lichid a patruns si daca acel lichid continea spermatozoizi sau nu...ca se intimpla si asa citeodata daca prietenul tau a avut sex sau a masturbat recent! Pa-pa

| DITO a răspuns:

Daca esti virgina in niciun caz. Chiar si daca nu mai esti, sansele sa ramai insarcinata sunt aproape nule. e distanta prea mare de parcurs, trebuia sa ejaculeze in tine ca sa te iei la grija