| anonim_4396 a întrebat:

Aseară m-am masturbat, " a ieșit sperma " și am observat ca am puțin sânge pe capul penisului. Din ce cauza? Va rog fără jigniri!

Răspuns Câştigător
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Nu vad de ce cineva sa te jigneasca, masturbarea este ceva normal adica nu ai omorat pe nimeni.Snagele ar putea fi cauzat de o rana a penisului, fie ai avut sange pe mana sub unghie ori etc. Dar cea mai plauzibila ramane prima varianta, desi este posibil ca in momentul masturbari cand ai masat pielea penisului sa fi fost prea aspru si dat fiind faptul ca pielea penisului este foarte sensibila sa se fi facut o mica rana. In orice caz daca in momentul urinarii nu va mai aparea sange poti sta linistit, daca in momentul urinarii apare sange oi urina este rosiatica atunci ai o problema la Rinighi si ar trebui sa mergi urgent la un control. Eu zic sa astepti sa vezi cum evolueaza lucrurile si sa fi foarte atent cand urinezi.

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Ai ebola

| RxTx a răspuns:

Glumeam!
vezi poate ti-s-a spart vreun vas de sange
sau poate ai vreun vierme care creste in interiorul penisului
mergi si fa niste analize parazitologice

| TheImpaler a răspuns:

Ai fost mai dur si ti-ai rupt ata. sau n-ai fost sufficient de "uns" si te-ai julit.

| qCrazyMan a răspuns:

Sunt de acord cu cel cu funda big grin

| CelTimid321 a răspuns:

Asteapta cateva zile si vezi daca mai ai probleme de genul acesta, si daca ai probleme si cand urinezi ar trebuie sa te duci la doctor.

| ASTRONAUTULSPATIAL a răspuns:

Nu am avut probleme la urinare cu sângele și nici nu mai am probleme când ma masturbez [ sa nu credeți ca sunt obsedat laughing..ma masturbez la 2, 3, 4 zile dar am m-am masturbat din nou(după o zi) ca sa vad dacă mai am probleme... happy ]

| ASTRONAUTULSPATIAL a răspuns:

Mulțumesc frumos pentru răspunsuri!