| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 13 ani si m-am masturbat si nu mi-a iesit sperma

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheamă politia sa te ajute, e caz penallaughing Ai bre răbdare, ca pină la 80 de ani o sa ti vină si tie, esti mic si incă organele sexuale nu sunt la maturitate. După 14 ani in sus o sa i ti apară.

7 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ai sa mori

| corbulalbrosu a răspuns:

Organele tale sexuale inca nu au ajuns la maturizare. Asteapta, se vor maturiza in urmatoarea perioada care poate dura chiar si 1-2 ani.

| Emilian65 a răspuns:

La 13 ani ai tai este posibil sa nu ai sperma. Ai rabdare sa mai cresti si ai sa vezi ca vei avea sperma din belsug.

| princess004 a răspuns:

Vai de ea copilarie.

| Iacob_Iulia_2000 a răspuns:

E clar, rămâi însărcinat

| LMcer a răspuns:

Nu ai nici buletin si tu te masturbezi?laughing)))

| Dinuta_Casi_1996 a răspuns:

Daca vrei sa iasa, da-i frate cu bratu 2-3 ore pe zi xD asa am facut cand eram mid...da rezultate lol