| libratop a întrebat:

Astazi am fost cu prietena mea acasa si am devenit mai "comozi". Ea de mult timp mi-a zis ca ar vrea sa faca dragoste cu mine, si ca e virgina, iar astazi s-a ivit ocazia. Toate bune si frumoase pana cand s-a ajuns la actul in sine.Am inceput sa ma apas usor si am observat ca intra mai greu, mai ales ca pe ea o durea foarte rau. Dupa cateva incercari, cand am reusit sa o calmez pentru ca tremura, am reusit sa fac sa intre toata insa nu a curs pic de sange de la ea, si desi am intrebat-o, fiind tampit, daca i s-a rupt himenul, a zis ca nu stie.Ea mi-a spus ca nu a mai facut dragoste cu nimeni, si cu ceva timp in urma am incercat sa introduc degetul dar a intrat foarte putin si cam greu, mai ales ca o durea.
Intrebarea mea este: era virgina? si daca da, am reusit sa o dezvirginez?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Dupa cate povestesti tu, cu siguranta era virgina si nu e obligatoriu sa curga sange.
Dar cred ca nu asta ar trebui sa fie grija ta ( si daca iti spun o sa te cam superi pe mine), ar trebui sa-ti faci griji daca ea se simte bine, acum.

| libratop explică (pentru PsihinG):

Am discutat cu ea, inca o mai doare...nu ma supar, apreciez ajutorul...ideea e ca nici ea nu a stiut sa-mi spuna si nici eu nu mi-am dat seama daca am reusit.Am citit despre chestia asta si am aflat ca nu trebuie neaparat sa curga sange, doar vroiam sa fiu sigur.Multumesc!

| PsihinG a răspuns (pentru libratop):

Ai grija de ea, fi bland, intelegator, acum daca ai dezvirginat-o ea nu se simte tocmai in regula.

| libratop explică (pentru PsihinG):

Am, doar de asta suntem impreuna, o iubesc. Partea urata e ca eu cred ca ea nu stie ca am dezvirginat-o.

| PsihinG a răspuns (pentru libratop):

Iti spun ceva ca de la barbat la barbat.
Nici nu conteaza daca o fata era virgina cand ai facut dragoste cu ea. Cel mai frumos fapt este ca ti s-a daruit tie.
Asa ca ar trebui sa te duci la ea, sa-i spui ca acum esti mult mai indragostit si altadata va fi mult mai frumos.
Asigur-o ca tu ai fost primul barbat din viata ei, daca insista sa-i declari acest lucru, mai ales ca din cate spui ai reusit sa duci actul pana la final.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu curge sange la dezvirginare la toate fetele... daca nu ai reusit s o dezvirginezi din prima in totalitate, vei reusi sigur din a doua incercare, din cate spui fata chiar e fost[sau este]virgina, nu te a mintit

| alecsalecs a răspuns:

Cu siguranta are un himen elastic sau poate penisul tau este mai slabut scuza ma nu vreau sa te jignesc
ori te a mintit ca e virrgina! Mai incearca poate o sa curga si celebrul sange! Nu Nu ai reusit sa o dezvirginezi ca sa o dezvirginezi trebuia sa curga sange ok?

| Pozitivca a răspuns:

Se pare ca himenul ei este elastic sau ceva de genu acesta la majoritate din prietene de a mele care deja au avut sex nu le-a curs singe, si intr-adevar fii mai bun cu ea mai gingas si nu uita ca fata care i se daruie unui baiat adica primului baiat merita intr-adevar sa fie iubita si pretuita.

| allexandraaaaa a răspuns:

Doamneeee, am citit foarte multe intrebari de genul. Pai mai "copilasule" ce ne intrebi pe noi daca mai era sau nu virgina? Noi am fost cu ea in pat sau tu?! Tu trebuie sa iti dai seamaaaa! Doamne, puneti numai intrebari tampite, adevarat, cred ca voi nu sunteti sanatosi la cap straight face Asa intrebari?! straight face Se vede ca sexul nu e pentru toata lumea, daca nu esti informat bine nu mai face sex! Informeaza-te si dupa fa` sex! Doamne, pun pariu ca pe site-ul asta majoritatea sunt numai copii de 10 -15 osedati de sex, care ar fi trebuit sa isi vada de copilaria lor si sa se joace cu jucarii si sa invete, nu sa faca sex!

| provika4ka a răspuns:

Cu siguranta ca era virgina. nu la toate fetele se poate rupe himenul. la unele el este slab la altele elastic. prietena ta se atirna la cazul 2, raminind inca virgina

| zabimaru a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana daca are loc hemoragie in momentul deflorarii.Se poate intampla a 2-a oara, se poate intampla a 3-a oara, sau nu se poate intampla deloc.
Nu e obligatoriu sa curga sange daca e virgina.
Daca zici ca ai introdus pana la capat, da, ai dezvirginat-o.