| Tadic a întrebat:

Azi am jucat Adevar provocare procent sau sarutare si am ales sarutare. Bun m-am sarutat cu fata p care am ales-o. Si dupa s-a inrosit foarte tare la fata si a inceput sa zambeasca.Credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sau poate s-a rusinat fata de ceilalti.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Vroiai să plângă?

| catalin02 a răspuns:

Exista 2 posibilitati: 1 sa fii fost jenata, 2 sa te placa(pentru a vedea daca te place incearca sa ii faci avansuri )

| DraGutZUul a răspuns:

Poate este mai timida si de aceea, dar e posibil sa te placawinking

| daria2000 a răspuns:

Cu parere de rau, eu cred ca nu te place, cred ca doar s-a intimidat!

| AnkuAnkutzza a răspuns:

Posibil:d

| k1nDeRs a răspuns:

Nu te placee nu-ti mai fa atatea iluzii frumoase.