| Eu_3122 a întrebat:

ieri am fost la scoala dar nu a venit profa la ultimele 2 ore asa ca am stat in clasa si am jucat noi si cu clasa vecina adevar si porvocare...de fapt toti alegeam sarutare dar asta e alta poveste oh go on eu nu am jucat, doar am stat si am privit. Cand au venit si clasa vecina a primit un baiat pe care il plac destul de mult o provocare sa sarute: ori pe o fata destul de draguta de la mine din clasa ori pe o alta din clasa lui ori pe mine. M-a ales pe mine si m-a sarutat pe gura. Dar dupa nu s-a mai jucat pentru ca m-am oprit si eu. Azi nu am vorbit cu el, nici nu prea m-a bagat in seama. sigh nu stiu sad credeti ca exista o sansa sa ma placa?

2 răspunsuri:
| lolobv a răspuns:

Odata ce tea sarutat ai o MARE SANSA.big grin pentru ca un baiat nu mege la orice fata sa o sarute.big grin deci succes. dar un baiat asteapta de la fata mai multe.big grin zic eu ca is baiat.big grin trebuie sa fii mai indrazneata

| byanca1999 a răspuns:

Da,daca te-a sarutat, da.de fapt el asteapta ca tu sa faci primul pas...el a ales sa te sarute pe tine, deci te place.dar saruta-l tu prima pe obraz, si daca nu te respinge sarutal mai tandru.si eu am incercat asta azi, si a mers.bafta!