| TibyTiberiu3456 a întrebat:

Azi cand m-am masturbat odată cu lichidul seminal a ieșit și un fel de jeleu transparent. Ce este? Si de ce e?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Vezi daca te-ai dat pe Haribo? Astea romanesti nu-ti mai plac, ai auzit de jeleurile de la Bucuria?
Glumesc.
Daca nu te ustura, mananca, doare, este ok, sigur a fost doar sperma. Iese uneori mai gelatinoasa, mai lichida, etc.
depind mai multi factori de asta, hidratarea, gradul de excitare, alimentatia, etc.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Tot sperma ce sa fie altceva.

| IDKreally a răspuns:

Cam naspa.Mie cand mi-a iesit a trebuit sa ma operez ca sa nu raman impotent.