| anonim_4396 a întrebat:

azi eu și prietena mea am făcut sex, după primul număr am ejaculat in afara ei și după am scos prezervativul și l-am pus pe al ea pentru alt număr, menționez că nu aveam sperma pe mana,. poate rămâne însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Reformuleaza inteligibil intrebarea fiindca nu se poate intelege absolut nimic din ceea ce ai prezentat. Ofera datele necesare, cel putin/macar in ce perioada a ciclului menstrual este prietena ta in acest moment. De asemenea explica pe intelesul tuturor care a fost modul exact in care ai procedat cu scoaterea si montarea prezervativelor. big grin

| adri101i a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Era in perioada fertila, iar prezervativul îl țineam doar de capete când l-am scos,

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai, stai...cum adica l-ai pus inapoi pe acelasi prezervativ, sau l-ai intors pe dos?
Nu se intelege nimic din "l-am pus pe al ea pentru alt număr".
Reformuleaza fraza ca nu intelegem!

| Porcusorul a răspuns:

Nu poate.