| t5h5Andreeahhrth a întrebat:

Azi seara m-am vazut cu prietenul meu. De fiecare data cind ne sarutam se produce parca niste impulsuri electrice. Azi cind neam atins cu virful limbii sa produs curent electric cred. A luminat ca un blitz si s-a auzit sunetul specific curentului electric. In acest timp cred ca ne-am curentat. Nu sunt nebuna!
Va rog explicati-mi ce s-a intimplat?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vezi ca ai confundat gura lu iubitutu cu priza de pe perete

| Alrawan a răspuns:

Cred că există o rezolvare la problema ta. http://socola.eu/ Intră aici, nu vei regreta.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Alrawan):

laughing)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Alrawan):

Nu intrati e site porno cu virusi

| corbulalbrosu a răspuns:

Consider/cred ca este vorba de asa numita energie electrostatica. In anumite situatii corpul nostru se poate incarca cu o astfel de energie electica. Fiindca ar fi destul de mult de explicat am sa-ti trimit un material. Citeste urmatorul material pentru a te convinge si edifica in privinta acestei probleme. http://casa.acasa.ro/......8038.html. Multa sanatate.

| Doub a răspuns:

Iubirea voastră e aşa mare, încât generaţi curent electric.

| R0R0 a răspuns:

WOW! Cred ca intre voi este Chimie, la prpriu. Va atrageti atat din punct de vedere electric, cat si sentimental.

| Pământul a răspuns (pentru R0R0):

HAHAHAH am ras lol ce raspuns chimic

| R0R0 a răspuns (pentru Pământul):

happy happy laughing)))