| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi solutia? Am o prietene cu care fac dragoste dar ea nu se excita pina cind nu fac masaj la clitoris cu degetul. Adica ea se excita numai cind masajez la clitoris chiar fara ca sa bag penisul. Am incercat in mai multe pozitii ca sa o satisfac numai cu penisul fara sa mai umblu cu degetul. In ce pozitie sa o pun ca sa fac sex numai cu penisul dar sa se excite si ea? Ceva idei va rog, numai sa nu aud de sexul oral happy

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Masajul ala de care spui tu e o modalitate de a umezi vaginul inainte de penetrare, nu e nimic rau ca face asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

INAINTE sa faci sex numai cu morcovelul, trebuie sa o incalzesti si pe ea. Pentru asta este bun preludiul si restul. Nu este ea defecta, ci tu nu ii acorzi destula atentie!

| DiazAndreea a răspuns:

Incearca o pozitie cat mai apropiata de clitoris, cv gen ea desubt tu deasupra cu picioarele intinse si o miscare sus-jos, astfel vei atinge clitorsul. bafta

| vitaminastefan a răspuns:

Incearca un prelundiu mai intens, eventual maseaza-i incet vaginul cu penisul, asta va da roade. Succes!