| sabygaby a întrebat:

Buna eu cu prietenul meu am inceput viata sexuala impreuna ...si eu si el am mai avut alte relati...mi-a spus si am observat ca se excita repede dar termina destul de greu, e vina mea? am incercat tot ce pot eu, sex oral (preliudiu ) dupa acea diferite pozitii care nu is complicate numa sex anal nu ca nu ma impac eu cu ideea. Intrebarea e :e vina mea nu reusec sa il satisfac? el mi-a zis ca se excita repede si termina greu, pana acum la contactele sexuale pe care le-am avut nici unu nu a fost finalizat cu ejaculare din parte lui.ce sa fac? am senzatia ca nu il satisfac destul.(doresc raspunsuri serioase si nu glumite sau alte prosti )multumesc mult

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Si care-i problema? Ar trebui sa fii multumita; daca termina greu, partida e mai lunga si ajungi sa te bucuri de mai multe orgasme. Ti-ar fi convenit sa termine in cinci minute, ca altii? Poate ca nu-i place s-o faca cu prezervativ sau are emotii etc.

| Alison95 a răspuns:

Pai stai asa, voi ati facut sex dar el nu a ejaculat niciodata?
si de cate ori ati facut?

| Skrilllexx a răspuns:

Daca prietenul tau e inaintat in varsta e normal sa se termine repede, pentru ca cu cat inaintezi in varsta, ca baiat, cu atat te " tine mai mult"!

| sabygaby explică (pentru Skrilllexx):

Are 21 de ani

| VreauMiere a răspuns (pentru Skrilllexx):

Ori termina mai repede ori il tine mai mult?

| Sonya1512 a răspuns:

Nu iti face griji, am avut si eu aceeasi "problema", la inceput. Oricat ma straduiam, pur si simplu, prietenul meu nu reusea sa termine. Chestia asta s-a rezolvat pana la urma, de la sine, la prietenul meu au fost emotiile, stresul, evident s-a relaxat pana la urma si totul s-a rezolvat. Nu te mai gandii ca e vina ta, dar nici nu il invinui pe el.