| Hdyxfwfb a întrebat:

care ar trebui sa fie marimea penisului în stare de erecție?
PS: vârsta- 13 ani

4 răspunsuri:
| Irinel15123532 a răspuns:

De ce te preocupa acest aspect la 13 ani? Ai alte responsabilitati la aceasta varsta frageda, ocupa-te mai mult de scoala si de lucrurile acestei varste.

| alwaysandforever1234 a răspuns:

Nu există neapărat o mărime ideală, deoarece până la vârsta de 18 ani ești în continuă creștere.

| CristinaUnicorn1 a răspuns:

Depinde,unii la 13 ani o au de 10, alții de 16.
Mărimea depinde de multe chestii (cum ar fi de câte ori te masturbezi dacă o faci, dacă în familia ta sunt bărbați care o au mare sau mică etc).

| idolulafemei2019 a răspuns:

25 minim