| unanonimcareasavaramane a întrebat:

Am 15 ani 1/2 si marimea penisului este de 8-10 cm in stare flasca si 14-15 cm in erectie. Care e marimea normala a penisului la varsta mea? Am tovarasi care se lauda ca o au de 17-18 cm.

15 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Din cate vad eu esti cam prost. Si daca nu te consideri prost documenteazate.

Du-te frumos si uitate la desene...

| Cretaker a răspuns:

Baiatul a pus o intrebare serioasa, nu a venit aici sa se laude ca o are mare.

... oh ia stai putin...

| Douapunccteunics a răspuns:

Nasspa verelaughing

| bOse a răspuns:

Spune-le tovarasilor tai sa-si scoata 2 coaste, poate in felul asta si-o pot suge singuri.

| Daiana_1431 a răspuns:

Grup de oameni ratati straight face Ce pot sa zic. Sunteti cam tampiti. Si o zic pe buna dreptate.

| madalinaaa89 a răspuns:

Eu: ce vrei sa devii cand te faci mare?
Tu: CAL!
serios, cat ai vrea frate sa o ai de mare?laughing

| pacalici a răspuns:

Dupa ce te masturbezi baga penisu antr-un pahar si lasa-l acolo 10m sa vezi ce mare se face.

| alexandru_4652 a răspuns:

La 15 ani e bine sa o ai de 15-16 happy

| pasatGeorge a răspuns:

La 15 ani 15 cm in erectie. Esti cumva star porno?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yokai are dreptate esti chiar foaret prost copile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disperati mai sunteti uniilaughingam impresia ca vrei sa faci fata si la vacilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amicii tai sunt varza. Eu am un amic care se lauda cu una de 25cm.

| yonutdaniel20 a răspuns:

Dar cum adica 14-15 in erectie?
Oscileaza sau ce? Ori depinde de cat de mult o muncesti?

| unanonimcareasavaramane explică:

@ Yokai : Mersi ca tratezi cu seriozitate intrebarea.

| GabrielRobert a răspuns:

Un prieten o are de 19 cm la 13 ani și-a măsurat-o de față cu mine și nu îmi venea să cred, iar al meu abia are 14 cm.