| Precup_Seby_1993 a întrebat:

am intrebare mai ciudata, pai cam care este marimea penisului, in erectie si in stare fleasca la un adolescent de 14 ani? vreau doar raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Nu stiu sigur la categoriile de varsta, insa sunt sigur la categoriile de marimi. Penisurile sub 12 cm in stare de erectie sunt deja considerate mici, insa cele peste cm sunt considerat mari. Daca cauti ceva sa-ti maresti penisul nu incerca pastile sau "aparate". Incearca masturbarea frecventa sub apa fierbinte sau mult sex, o data pe zi cel mult. Scopul este sa se circule cat mai mult sange in penis, si ca sa circule cat mai multe trebuiesc marite niste "camarute" elastice in care intra sangele, si pentru marirea acestora trebuie mult exercitiu sub temperaturi calde.

| Precup_Seby_1993 explică (pentru Komododragosh):

Mda, eu il am de 13 cm in stare fleasca si 15, 3 cm in erectie si am scris si mai sus am 14 ani. Cum este bine sau rau?

| Jony123 a răspuns (pentru Precup_Seby_1993):

Crede-ma ca e bine, eu am 17 ani si am 13 cm din pacate sad dar acum intrebarea e: ai atata sau ai umflat tu cm astia?

| Precup_Seby_1993 explică (pentru Jony123):

Nu am ''umflat'' cm aia, e marimea mea, dar mie mi se parea cam mic...

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

E normal sa crezi ca e mic din moment ce s-a incetatenit ideea ca penisul ideal are 17 - 18 cm desi media europeana e 15-16 iar de media chinezilor ce sa mai zic.

Chinezii au penisurile mult mai mici, da ai dracu cu tot cu penisurile alea mici de 10 -13 cm s-au inmultit ca paduchii. Iar muierilor de pe la noi nu le mai ajunge.

| Florenta16 a răspuns:

Conform unui doctor american, facand cercetari a descoperit ca marimea normala a penisului in cazul unui baiat de 14 ani este in jur de 6-14 cm, asta cand nu este in erectie.
La 9o% dintre barbati, acesta creste pana intre 14-18 cm cand se afla in erectie.

Răspuns utilizator avertizat