| Skizz0988 a întrebat:

Ce as putea face pentru actul meu sexual cu iubita mea? Cum as putea face sa rezist mai mult? Aveti voi vreo idee? Sau credeti ca ar fi bine sa iau viagra(Mentionez ca am 16 ani).

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea actelor sexual intretinute la un moment dat, este in raport direct proportional atat cu valoarea/nivelul experientei sexuale dobandite si insusite in decursul timpului si in plus este influentata de asemenea in mare masura si de numarul actelor sexuale si frecventa cu care sunt intretinute. Odata cu trecerea anilor si daca vei si avea o partenera de sex stabila, cu care sa intretii contacte sexuale cat mai des si mai multe, vei dobandi experienta sexuala necesara ca sa fii in stare sa-ti controlezi, coordonezi si sa retii ejacularea dupa vointa si dorinta ta pana in momentul in care partenera de sex va fi pe deplin satisfacuta. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Dragosdoar a răspuns:

Salut. E o varsta foarte fragila ca sa iei viagra si alte stiulemte dupa pararea mea. Incercati jucarii sexuale

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta nu este bine jsa iei viagra.

| mihai69 a răspuns:

Degeaba iei viagra, tot 30 de secunde durează până ejaculezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viagra e pentru erectie ceea ce la tine nu asta e problema ci ejacularea precoce mai bine ia ceva pentru ejacularea precoce ejacontrol sau un derivat al acesteia eu am luat ceva cu 22 de Ron nu mai știu cum se numea și m-a ținut mai mult și o aveam și în erectie încă după actul sexual

| SG1995 a răspuns:

Viagra? În niciun caz, de obicei nu recomand asta minorilor, dar alcoolul în candități modice (două pahare de vin roșu sec) ar trebui să îți inhibe problema ejaculări precoge datorată lipsei de experiență.

| Donsavas a răspuns:

Viagra este pentru cei care nu pot avea erectii!
Te ajuta dapoxetina pentru asta dar trebuie să vorbești cu un endocrinolog.
La vârsta ta, ejacularea rapida e normală fiindcă esti excitat prea tare din cauza lipsei de experienta.
Dar decât să folosești pastile, mai bine iti vei prezervative cu anestezic.