| Vladolteannn a întrebat:

De ce pot sa rezist la actul sexual 3-4 ore? Am observat asta de foarte mult timp, dar nu i-am dat importanță. Vreau un sfat, iubita mea nu mai poate atât

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice barbat poate.
Eu cred ca problema ta nu este a poti sa rezisti, ci ca nu poti termina mai repede, ca ai o problema de potenta legata de incapacitatea de a ejacula cand iti doresti. Fiindca daca doar poti, atunci nu e deloc nevoie sa duci fiecare act sexual la atata, termini cand simti ca amandoi sunteti complet satisfacuti.
Daca nu poti, este fiindca probabil te-ai m.asturbat prea mult si esti dependent de ritmul tau de m.asturbare, fiindu-ti greu sa ejaculezi altfel. Se rezolva in timp, cu grija si intelepciune, concentrandu-te asupra ceea ce faci cu partenera ta si invatandu-te cu ritmul