| AnnUshcA a întrebat:

Cum as putea sa rezist mai mult intr-un act sexual?

Răspuns Câştigător
| georgyana_8368 a răspuns:

Pai...cand te apropii de orgasm opriti-va si gandeste-te la ceva care sa nu-l provoace mai tare. dupa ce simti ca a scazut puteti continuatongue
succes

fundita? pls:X

9 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Am sa-ti dau doua variante :
1. Te duci la librarie si cumperi o carte in domeniu.
2. Cand simti ca te apropii de orgasm va opriti citeva zeci de secunde astfel incat gradul de excitare sa scada 2-3 trepte, dupa care continuati!
Bafta!

| Damian a răspuns:

Pai ce ai te doare sau ai orgasm prea repede?

| lovenotsex a răspuns:

Idem ce a zis georgyana doar ca nu se poate realiza aceasta auto impunere peste noapte, trebuie s-o luati treptat, sau s-o iei treptat.Bafta!

| devilll a răspuns:

Pai daca esti fata nu vad cum nu poti rezista
te doare?

| AnnUshcA explică:

Da devilll

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Pai asta depinde de voi doi.
eu personal nu vad ce sfat ai putea primi, asta dupa cate vad tu fiind fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Faceti pauze pentru un sarut.
Gandete-te la ceva ce nu-ti place, ceva rau, asa vei reusi sa prelungesti actul pana la orgamhappy

| AustraliaCalling a răspuns:

Daca esti de genul femenin, you are stupid, daca esti de genul masculin, you are in trouble

| tucandel a răspuns:

O mica pauza... o gura de vin bun sau sampanie, o vizita la baie si foarte important, el sa astepte orgasmul ei, chiar mai multe orgasme ale ei!