| Annonimmmmmmm a întrebat:

Aveti idee ce pot face ca sa rezist MULT mai MULT in pat cu iubita mea?
Ma simt ca un c***t pentru ca nu sunt in stare sa rezist poate nici cateva minute uneori sad straight face
Chiar daca ea nu imi spune, pentru ca probabil nu vrea sa ma raneasca, eu ma simt atata de vinovat ca nu pot sa o satisfac si eu pe ea precum reuseste ea pe mine desi imi doresc mult de tot chestia asta.
Am vrut sa merg la terapie impreuna cu ea insa nici nu a vrut sa auda despre asta spunandu-mi incontinuare ca nu e nimic in neregula cu mine...
Asa ca va rog daca cunoasteti vreo metoda care ar putea sa ma ajute? tehnici sau orice sunt deschis la absolut orice.
Am uitat sa mentionez ca nu am avut prea multe experiente in materie de sex pana cand sa fiu cu prietena mea.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i problema fetei sa mearga cu tine la terapie, ca tu suferi de "ejaculare precoce", nu ea.
Cu experinta si rabdare, vei putea sa-ti "lungesti" timpul, dar totul se intampla in capusorul tau si doar tu poti s ate opresti cand simti ca-ti vine, sa te mai calmezi si sa continui foarte usor.

| Annonimmmmmmm explică (pentru Violleta2022):

Si ce as putea face ca să rezolv problema cu ejacularea precoce? Există vreun tratament în acest sens?

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand te-as sfatui "sa nu analizezi" aceste prime esecuri si de asemenea sa nu te demoralizezi fiindca de regula se intampla ca in primul an de activitate sexuala din cauza lipsei de experienta coroborata cu starea de excitate mai intensa cat si pe fondul unor temeri si angoase, contactele sexuale se pot termina uneori foarte rapid incat sa-ti dea impresia de "fiasco" total. Sexul trebuie reluat inca 1 data, de 2 ori, deoarece orice partida normala are de regula mai multe reprize. In continuare trebuie sa perseverezi, sa intretii cat mai des si cat mai multe contacte, unele mai mult sau mai putin reusite, fiindca doar asa vei reusi ca in timp sa acumulezi suficient de multa experienta sexuala strict necesara intretinerii unor contacte sexuale satisfacatoare. Ai norocul ca prietena ta este intelegatoare si in mod sigur acest lucru te va ajuta. Succes!

| JustStitch a răspuns:

Schimba pozitiile sa te tina mai mult

| r1z2an a răspuns:

Ai scris mai mult decat dureaza.

| ColdShadows123 a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa amesteci ceai de musetel impreuna cu suc de varza si sa iti inmoi usor organul genital in solutia creata. In fiecare zi timp de 10-15 minute trebuie masat usor penisul cu o laveta imbibata cu solutia precizata mai sus. In acest fel ar trebui sa se mareasca in aproximativ 2-3 saptamani. Funda?

| Mak99 a răspuns (pentru ColdShadows123):

Sa se mareasca ce?

Merge si pentru fete solutia asta? Multumesc anticipat

| Annonimmmmmmm explică (pentru ColdShadows123):

Penisul să fie calotat sau de calotat când îl masez?

| ColdShadows123 a răspuns (pentru Annonimmmmmmm):

Penisul trebuie sa fie decalotat.