| vasiliustefan98 a întrebat:

ce cadou as putea sa dau unei colege de care imi cam place de ea, sunt in clasa a 5a, si saptamana viitoare este ziua ei, dau funda la cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Ceva de imbracat ar fi frumos cam ce poarta ea si un mic biletel in care sa scrii ceva dragut

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

O esarfa draguta. Vezi cam ce culoare ii place si mergi sa vezi ce gasesti. Iti va creste inima in piept cand o vei vedea purtand-o. happy

| Cristiann25 a răspuns:

Vezi-ti de CARTE lasa "iubirea" la 11-12 ani.Am pus intre ghilimele pentru ca multi copii de 12 ani cred ca ei iubesc, ca stiu ce-i aia iubirea! Succes la scoala!

| andru10best a răspuns:

Um maimutoi de plus care sa ii aminteasca de tine.

| OchiiCaprui a răspuns:

Pai dai un lantisor dragut sau o bratara...sau parfumul care crezi ca i-ar placea.
De lantisor sau bratara, ai putea adauga un mesaj in care sai scrii cv frumos(o felcitare sau cv)Bafta