| Sergiuuuu a întrebat:

Ce cadou i`as putea cumpara iubitei mele? Tinand cont ca este ziua ei saptamana viitoare happy

4 răspunsuri:
| JustMeBăi a răspuns:

Un parfum, dar nu de 5 lei, unul de calitate. Haine, ex o geaca ca tot e iarna, sau niste cizme/botine dar nu sub 50 lei ca alea se rup in talpa ff usor si eu am avutsad. Bijuterii, inele, bratari, lanturi, daca se poate sa fie de aur sau argint.Cosmetice, machiajuri, sau daca nu ai ff multi bani poti sa'i iei doar o ciocolata, un buchet cu flori, dar nu 2 garoafe, si puteti sa iesiti in oras singuri sau cu prietenii.Succeswinking

| LLLLLLLL a răspuns:

Daca e mai copilaroasa... un ursulet. unul mai marehee hee... daca nu un parfumhappy; un inel sau o bratara de argint:d
succes la cumparaturi:*

| Andreea_2177 a răspuns:

Cumpara-i o cutiuta muzicala Romantic Guitar;) O sa ii placa la nebunie. Am vazut ca au si pe www.cutiuta-muzicala.ro

| Dorutzu_2552 a răspuns:

O cutiuta muzicala cu o lebada si cristale Swarovski.

http://www.luxurygifts.ro/......swarovski/