| anonim_4396 a întrebat:

Ce farsa ii pot face iubitei mele? (fara faze cu despartiri sau din astea).

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Vrei sa iti de-a o palmă?

| HLucian a răspuns:

Nu stiu de ce vrei sa faci asta )). Dar o poti suna..si sa-i spui ca ai avut un accident..in casa eventual..sau unde doresti..si ca te-ai ranit foarte tare..ai nevoie de ajutor..si de aici. dramatizezi tu. Pe langa farsa.e si un test sa vezi cam cat te are la suflet..cat tine la tine. Sper ca te-am ajutat!

| Cipikao201031 a răspuns:

Pai te-ai putea duce la ea sa faceti sex, si dupa sa ii zici ca ti-a placut sa fii cu ea dar nu mai poti pentru ca a intervenit ceva, ea o sa inceapa a plange in cel ma bun caz, in cel mai rau caz te omoara, si dupa totata cearata ii dai un cadou si ii spui ca o iubesti, ea o sa rada de fericirewinking