| skizzo133 a întrebat:

deci vreau sa fac o farsa iubitei mele. vreau sa stiu cemi recomandati. ceva prin calculator.ca nu ne putem vedea de 1 aprilie.aud

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu face altora ceea ce ție nu-ți place, ca sfat!
Pa, pa.

| DNSK a răspuns:

Iti dau un program, ma rog, e shourtcut-ul de la "turn off". alta farsa nu vad prin calculator

| William a răspuns:

Zi-i ca vrei sa te desparti de ea.

| Raiiiisa a răspuns:

Spune-i ca ai pe altasmug

| mariumarius a răspuns:

Dai nr ei la un prieten s-o sune.s.a.

| madalinnaioanna a răspuns:

Eu anul trecut de 1 aprilie am primit un telefon de la fratele lui si mi-a zis ca el a fost lovit de masina si este in stare grava la spital eu nu l-am crezut si am inceput sa rad dupa m-a sunat cel mai bun prieten a lui care aveam mare incredere in el si mi-a spus acelasi lucru am avut putine dubii. am sunat-o pe maicasa si cand mi-a raspuns a zis si ea ca este adevarat si asa de adevarat parea de numa dupe ce am inceput sa plang si sa trenut ca un catel plouat m-a sunat el si a zis ca a fost o farsa. cea mai naspa zi din viata mea.