| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Salut, TPU! Ce inseamna cand o fata iti trimite mesaje prima, mereu? Intreb doar, fara motiv!

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Probabil o face că nu are cu cine vorbi în acele momente și se plictisește.

4 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Ca ii place sa converseze cu tine, ca ii ești simpatic, ca vrea sa te cunoască mai bine, implicit e posibil sa te placa și sa te scape de virginitate.

| Morbid a răspuns:

Că așa ar trebui sa reacționeze fiecare fata care interacționează cu tine.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Te placeeeeee

| IchigoKurosaki a răspuns:

Pentru ca nu are cu cine vorbi si tu ești singurul care o faci sa se simta bine cand vorbesti cu ea. Daca e un caz real la tine eu zic sa nu-l rateziwinking