| xiioog a întrebat:

Daca cineva are poze cu tine pe telefon lui si mereu iti trimite mesaje, inseamna ca tine la tine si te iubeste sau nu neaparat?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

happy
Inseamna ca ii placi mult.
Mult de tot.
Atat de mult incat vrea sa te vada tot timpul si vrea sa-ti vorbeasca tot timpul.
Unii o numesc iubire.

| RAY a răspuns:

Înseamnă că se plictisește, ce iubire

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Unii o fac pentru ca te iubesc sau tin la tine, dar altii cu boli mentale isneamna ca au facut o obsesie pentru tine, si aceia sunt foarte periculosi, fiindca te pot poseda cu forta sau te pot ucide.

| Mayhem666 a răspuns:

Exista nu anume tip de oameni care se numesc stalkeri.

| lickypuss a răspuns:

Daca acel cineva e gheroghe dinca nu stiu sincer