| anonim_4396 a întrebat:

ce sanse credeti ca are un baiat timid si rusinos(mai ales cu fetele)sa aiba o prietena. mie imi place mai mult sportul, nu-mi place sa merg la tot felul de chefuri(doar daca face o persoana apropiata). deci ce sanse credeti ca are?

1 răspuns:
| allepurple a răspuns:

Mai, daca esti ok si nu incerci sa te dai cool, atunci eu zic ca ai sanse. La fel cum tipii macho sunt de multe ori atrasi de tipele timide, la fel si tipele tupeiste sunt de multe ori atrase de cei timizi si sunt satule de douchebags.
Iar daca iti faci si conditie fizica (muschi, patratele), atunci e floare la urechewinking