| atentat31 a întrebat:

Tinand cont ca nu am prieteni si etc. ce as putea face pe banca in parc? Credeti ca e ok sa ma bag in seama cu oamenii gen sa merg la o fata sa o salut sau ceva, daca trec pe langa cineva cunoscut prefer sa il evit. Nu imi place sa dau fata-n fata mai ales cu fetele pe care le cunosc. As vrea sa fiu mai indraznet. Sunt timid si rusinos si m-am cam saturat de timiditatea asta. Va multumesc

Răspuns Apreciat de Editori
| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca esti timid n-ai ce face. Daca nu te schimbi o sa ramai singur. Mie mi se pare dubios sa bagi in seama femei in parc, probabil o sa fuga de tine. Baga-le si tu in seama la scoala sau in locurile unde interactionezi cu ele, nu in parc unde nu se uita nici cainii la tine. Pentru asta trebuie sa devii mai indraznet si sa iesi din starea aia. Cum faci asta? Nu stiu, la 20 de ani nu am iesit nici eu.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Crede-ma ca eu am cerut nr de telefon la multe femei si erau incantate sa mi-l dea cu ras si gluma dar cand sa sun apelantul nu este disponibil sau ocupat iar in cel mai bun caz se scuza ca nu are timp. Daca nu aratam bine nici nu il obtineam dar sa procedeze asa mai usor era sa zica nu ti-l dau. Asa poti pati pentru ca ele sant ciudate, nu am treaba cu romancele pentru ca nu imi plac de ele dar indiferent de cetatenia femeii toate sant la fel stranii si misterioase

| RainmakerX a răspuns:

Nu mai bine alergi daca tot esti in parc? Ma gandesc ca e mai distractiv decat sa stai pe banca.

| atentat31 explică (pentru RainmakerX):

Sunt cu bicicleta.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Si eu sunt aproape la fel ca tine, mai putin timid si rusinos. Chiar nu suport sa ma intalnesc cu cunoscutii in public. Pe banca in parc ai putea sa stai pe telefon si sa te uiti la natura. Eu asa procedez. Dar totusi, in alta ordine de idei, nu ai succes la fete?

| atentat31 explică (pentru ForeverAlone97):

Nu am succes nici la fete., adica nici nu am stat sa caut fete sa ma bag in seama etc.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru atentat31):

Se pare ca aici semanam

| atentat31 explică (pentru ForeverAlone97):

Yep laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, atât că trăim în Românica și ai să dai peste fel și fel de specimene proaste și cu pretenții.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Proaste gasesti in toata lumea

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Asta-i clar, atât că la noi proastele se cred deștepte și predomină piața... e valabil și cu proștii și idioții.

| SimonaBubu a răspuns:

E o idee buna sa bagi fete in seama pe strada dar depinde cum le iei.

| atentat31 explică (pentru SimonaBubu):

Pai ce as putea sa le spun?

| SimonaBubu a răspuns (pentru atentat31):

Cat e ceasul? Unde e locul x sau y..Important sa arati bine.

| atentat31 explică (pentru SimonaBubu):

Pai nu arat prea bine sad