| vladmihai234 a întrebat:

Salut TPU(cica asa ar trebui sa incep). Sunt intr-o relatie cu o fata ce ar vrea sa o facem mai des(am facut de vreo 4 ori in 3 luni)…faza e ca e prima persoana cu care eu o fac(eu nu-s prima pentru ea). Oricum, ideea e ca de fiecare data ea a initiat totul si a spus ca nu va mai face nimic pana nu fac si eu ceva sa-i arat ca vreau sa o facem(vreau), dar eu nu stiu cum sa-i arat asta…mi-a spus sa fiu indecent…in ce consta aceasta indecenta? Ce ar trebui sa fac sa-i arat ca vreau sa facem…ce ar trebui sa fac sa initiez totul?

Răspuns Câştigător
| Saiko10 a răspuns:

Hai ma esti baiat ma, foloseste si tu vrajeala si nu fi rusinos, sti exact ce faci dar te rusinezi si nu apuci sa o faci, in situatia ta este mai rau sa nu o faci decat sa o faci. cand stai pe laga ea si sunteti singuri si va uitati la un film ceva ii pui mana pe craci sau pe sanii si de acolo vine totul natural.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O atingi / mângâi pe coapse, sâni, fund, zona pubiană, o săruți (buze, urechi, gât). O să știe sigur ce vrei.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea vrea si aveti loc unde sa faceti sex, de ce nu ati face?

| TheStrategist a răspuns:

Spune-i ce vrei să faceți, simplu.

| Marius2001Pop a răspuns:

Ii spui, o atingi mai mult, o pupi pe gat, o strangi.
Aveti mici "dirty talks".
Si daca tu vrei sa o faceti mai des, faceti-o.
Spune-i ca vrei sa ii faci ceva sau ca abia astepti sa faceti sex. Spune-i ca esti horny si o vrei.
Chestii de astea.