| xTeckTonik a întrebat:

Cine crede ca ma poate ajuta si pe mine cu o problema legata de dragoste (niste sfaturi) sa imi lase aici id-ul lui/ei de mess.Dau fundita si raman dator.sad
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Arkhasas a răspuns:

Ţi-am explicat o dată prin mesaj privat ce să faci? Ce-i aşa de greu?!

| SunnyDay88 a răspuns (pentru Arkhasas):

Probabil vrea o alta varianta.

| Arkhasas a răspuns (pentru SunnyDay88):

I-am explicat cea mai bună variantă, care o să îi aducă succesul sau cel puţin un răspuns la întrebarea pe care o are. El vrea ceva uşor, ceea ce nu există, astfel rămâne cu întrebarea pusă...

7 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Mo daca ai ceva de zis, zi aici. daca nu cauta rezolvarea in alta parte, dar nu ne cere noua id-urile.

| JohnCena02 a răspuns:

Nudauidlaprosti@yahoo.com

| SunnyDay88 a răspuns (pentru JohnCena02):

A! deci tu mi-ai furat id-ul!

| JohnCena02 a răspuns (pentru SunnyDay88):

laughing

| Killa93 a răspuns:

Nu mai bine lasi tu id`ul?!; p
Te-as ajuta cu mare placere happy