| TipaRoz a întrebat:

Salut,TPU:* Am nevoie urgent de o informatie. Unde se pot schimba corzile la o chitara in Suceava? Scuzati categoria dar este cea mai vizitata! dau funda mare, mare, mare!:*

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Hey, si eu sunt din Suceava, adica din Radauti, amfost cu chitara si la Expert Music

3 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Hey imi poti da funda te rog, vreau sa imi fac 60 de fundehappy + nimeni nu ti-a mai raspuns

| TipaRoz explică (pentru NikoIsDirectioner):

Poftim,scumpoo.:* Multumesc mult. Mi-ai fost de mare ajutor.:*

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru TipaRoz):

Estin din Orasul Suceava sau de altundeva? Eu sunt din Radautihappy