| angel199 a întrebat:

Salut TPU, cred ca tineti minte povestirea mea, care acum a luat sfirsit.Totul s-a terminat...numai e nimic. a fost ca un vis. Ne-am despartit p/u totdeauna.nimeni si nimic nu ne mai poate impreuna.Nu pot sa cred ca asa de repede s-a terminat.Si acum imi amintesk klipile petrekute cu el, nu pot sa-l uit, el e in mintea mea permanent, ce nu as face intodeauna sunt cu gindul la el. El e in scoala cu mine dupa cum v-am spus marti am marti am facut ed.fizic impreuna, 2 clase am trecut pe linga el si nici nu ne-am salutat nu am vb deloc, toata lektia el ma privea cu tristete dar eu ma faceam ca de el mi-e indiferent, si am venit acasa si mi-a skris ca poate m-am suparat pe el de nu m-am salutat, si azi imi spune ca vrea sa fim impreuna.si trece ceva timp si din nou imi spune kuvinte care ma ranesc, nu stiu ce sa fac cum sa procedez sa il uit nu pot ajutati-ma ce sa fac.chiar daca nu ma kunoasteti dar imi dati sfaturi care imi sint de folos, va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| 1micdamare a răspuns:

Daca iti amintesti "klipile" cu el e mai greu, incearca din nou luni cand ai luni, si fa-te ca nu iti e indiferent de el, incearca in acelasi timp sa nu mai vorbesti cum scrii, si sigur el va regreta...
ca te-a ranit doar cu cuvinte.
daca nu il poti uita totusi, nu te invinovati. E bine ca ceva, ceva tot poti memora!
Poate intr-o zi inveti si retii inclusiv scrierea in lb romana. Nu e foarte greu si da bine la imagine!

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa-l uiti. Din cate vad eu este cam nehotarat. Nu are rost sa te consumi cu acesti oameni. Succes!