| IdealShade a întrebat:

Salut, cam de vreo 2 luni jumate vorbesc pe net cu un baiat, ne-am vazut 2 ori dar asa fugitiv, prima data a fost la 1 sept iaram in alte companii ne-am salutat si atit, a 2 oara eram in centru si a trecut cu ruta pe linga si la fel ne-am salutat, vorbim infiecare zi, ne intelegem as spune perfect, el spune ca cind vorbeste cu mine i se ridica dispozitia si nici nu stiu e ceva mai mult decit prietenie. Ajutor in schimb funda si note)

1 răspuns:
| JustG a răspuns:

Pai da intr-un fel e ceva mai mult decat o simpla prietenie, dar daca nu il placi situatia se schimba si ar trebui sa vorbesti cu el daca intr-adevar il placihappy