| aly a întrebat:

Cum a fost prima voasta intalnire, la ce varsta,unde s-a intamplat, cum v-ati comportat, ce ati facut?

7 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
A fost frumos. Pe la 15 ani, la o cafenea, m-am purtat normal, am discutat, ne-am simtit bine, am format un cuplu.
Nu a fost chiar prima, asa a inceput prima relatie.
Prima intalnire a fost in parc la 11 ani, eram copii, am vorbit, el era mai timid decat mine, ne-am tinut de mana si atat.

| Demonull a răspuns:

Interesanta da nu prea, 15 ani, la o terasa, normal, sex.

| varcolaccc a răspuns:

Nu a avut parte de ea. Pa pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru varcolaccc):

Amuzant rau simplicitatea raspunsului

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna. Prima intalnire sincer nu a fost cum ma asteptam eu. Tipul cu care eram pe atunci era un mincinos asa ca nu a venit la intalnire. Era genul de baiat de cartier, dupa care toate erau moarte..Deci in adevaratul sens al cuvantului prima intalnire a fost cu un alt baiat, pe la 14 ani. S-a intamplat in oras, intr-un parc. Ne-am comportat pur si simplu normal, ne-am pupat pe obraz doar si am vorbit foarte mult. (mentionez ca intalnirea a fost ca sa ne cunoastem mai bine si sa stim cat mai multe unul despre altu). Apoi au urmat convorbiri pe mess, la telefon si alte intalniri in care am inceput sa ne si sarutam.Am luat totul pas cu pas si a urmat o relatie de un an jumate. Dar la cat de frumos a inceput, atat de dramatic si de urat s-a terminat.happy
Sper ca nu te-a deranjat ca am intrat in detalii:*

| ElyNix23 a răspuns:

Aveam cincisprezece ani, cu un tip pe care-l îl iubesc și mă iubește (evident, sunte împreună). La un restaurant, am băut ceai de mușețel, ne-am luat în brațe și ne-am plimbat după prin par, apoi fiecare s-a dus la casa lui. M-am purtat normal și natural, nu a fost nimic ieșit din comun.

| anduktz a răspuns:

10 ani.intrun parc..ca o idioata pentru ca imi place mult de acel tip... neam tachinat