| Carolinabbejdkw a întrebat:

Salut TPU,cum credeți e normal sa trimit poZe putin mai deZgolita iubitului meu,ca un fel de,,poza noapte buna,,este plecat acum,ne iubim mult si avem o relație trainica, eu am 19 ani si el 23 happy
Funda

Răspuns Câştigător
| Just0a0dream a răspuns:

Buna.
Ce pot sa spun? Banuiesc ca stii deja ca majoritatea iti vor spune sa nu faci greseala asta.Si eu iti spun acelasi lucru...e posibil sa ma insel, iar iubitul tau sa fie intr-adevar o persoana de incredere care nu iti va putea face asta niciodata( sa arate pozele prietenilor tai, sau sa le puna pe net), desi sunt mici sansele.90% din baieti arata poze cu fete dezbracate prietenilor lor la un moment dat ppentru a se lauda ce au in langa ei si altele..nu ai de unde sa stii ca nici el nu face la fel, si in plus niciodata nu poti cunoaste o persoana 100% cu adevarat, se poate schimba radical la 180 de grade si sa vezi si o alta fata a lui atunci cand va veti desparti(daca o veti face, eu nu am nici un motiv sa imi doresc lucrul acesta). Oricum tu vei face tot ce vreimdar totusi daca vrei sa ii trimiti incearca sa nu fie o poza absolut dezbracata in caz ca mai ajung pe la cineva pozele sa nu fii rusinata, daca ma intelegi.Scuze daca am scris mult, o zi frumoasa!happy

9 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Nu e nimic in neregula

| ValiR a răspuns (pentru Morenna10):

De acord cu tine...
Bafta!

| neutrino a răspuns:

Ii poti trimite numai dezgoliciunea pe care il intereseaza.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii trimite. Poate va despartiti iar pozele tale vor face deliciul internetului. Spune-i ca esti rusinoasa si nu te simti in stare, dar ca il vei lasa sa studieze "originalul" cat vrea el happy

| ywar a răspuns:

As vrea si eu sa imi trimiti. Cu mine poti pepuse. Si apoi mai ai un avantaj: eu nu-s disperat dupa savarina asa cum e puberul tau de 23 ani.
Din pacate nu aveti minte nici cat o gaina. Saracii parinti se dau de ceasul mortii cand voi intarziati pe acasa sau va intalniti cu nu stiu ce "persoana nemaipomenita" pe care voi ati achizitionat-o de pe o retea de socializare.
Uneori va meritati soarta.

| Mussette a răspuns:

Ti=am raspuns si mai devreme, iar corhaz a atins aceeasi problema.
Nu te risca de pomana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carolino? cu cat esti mai acoperita, cu atat te va dori mai mult, si te va considera mai scumpa.Cu cat te vei dezgoli mai tare si ii vei oferi totul pe tava, cu atata vei deveni mai ieftina si mai banala.Fii fata isteata daca vrei sa-l ai preajma toata viata.Cate putin si rar.ca un desert, alminteri se va satura rapid si va umbla dupa alte bunatati.ca asa e omul. daca vrei, imbraca-te in ceva semitransparent si fa o poza intr-o pozitie decenta, si apoi pozeaza-te goala.el Se va uita la aia goala, dar o va dori pe cea acoperita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce "poZe" si "deZgolita" ai scris cu "Z" si "poza noapte buna" ai scris cu "z"?

E normal, trimite-i sa aiba ce arata si el prietenilor lui. Si apoi sa aiba cu ce sa te santajeze in momentul in care va veti desparti. Iti recomand cu caldura!

Dupa cum a spus si ywar, trimite-ne si noua, oricum daca le vei trimite prietenului le vor vedea si altii, noi de ce sa nu ne delectam?

| corhaz a răspuns:

Poti dar atunci trebuie sa te asiguri ca ramai mereu cu el altfel pozele tale vor fii pe net si ve fii bataia de joc a lumii