| carelululu a întrebat:

Ce preferati fetelor un baiat care este normal la corp nici slab nici gras si frumos la fata sau un barbat care arata bine la corp si la fata este normal adica nu este urat

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu iti spun ce prefera ele, un barbat care sa le faca sa se simta in siguranta, si importante. Dar este un paradox, ca de multe ori ajung sa iasa cu baieti care le fac sa se simta nesigure si invizibile. Deh, cred ca le place adrenalina, sa se joace cu focul.

| BonneLess a răspuns:

Un baiat care este nici gras nici slab si frumos la fata, dar care poate in viitorul sau se va duce la sala sa isi tonifieze muschii. laughing

| LikeARollingStone a răspuns:

Un baiat care este frumusel la fata!

| RAY a răspuns:

Banii prefera fetele nu altceva asculta la mine ca sunt batran fetele sunt materialiste din nastere dar nici una nu recunoaste asta

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai uitat ceva daca au sau nu au bani

| Crissu3005 a răspuns:

Cred ca asta conteaza mai putin.Eu cel putin nu am un tipar la barbati. Poate fi si intr-un fel si in celalalt atata timp cat sunt atrasa de el si ne intelegem.De obicei cand iubesti pe cineva niciunul din criteriile de mai sus nu prea conteaza.Stii vorba aia:dragostea e oarbahappy

| Swal a răspuns:

Sunt frumos la fata, arat bine la corp, 1.85, brunet, ochi caprui, fiu de senator, diploma de doctor si avocat, celebru, 3 case in Bucuresti si 2 in snagov, am comandat un ferrari si am 20 de ani, vand iPhone 4s neverlocked, alb, 64 gb, casti, incarcator si o baterie rezerva, 20 de milioane negociabil.

| Antyss08 a răspuns (pentru Swal):

Playboy șoarece.