| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU!

Cum pot excita o fata doar prin mangaieri in timpul sarutului?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Adica nu stii cum sa-ti folosesti mainile?
Pentru ca altfel,pot considera intrebarea ta tendentioasa si scopul tau complet neortodox!
happy
Sarutul in sine are rolul si meritul ca ridica pulsul si libidoul oricarei fete,pentru ca fetele/femeile au ca punct de excitatie creierul!
Poti canta la pian cu mainile si poti face tumbe in aer,daca stii sa-i aduci creierul in cea mai profunda stare de excitatie,sarutul va fi doar confirmarea a ceea ce urmeaza sa se intample!
Baietii/barbatii ajung la excitatie prin atingere,femeile nu tocmai,asa ca,invata sa mangai,e si placut,e si firesc.
Daca nu stii sa faci altceva,incat s-o aduci la stadiul sa vrea singura,fara chiar s-o atingi,atunci saruta si mangaie. Ceea ce iti permite,pentru ca nu toate fetele sunt innebunite sa le atingi pieptul sau posteriorul!
Mangaie gatul,umerii,coapsele, cu toata palma, cu cateva degete, cu un singur deget, saruta-le daca ti-e permis...in jocul in care vrei sa intri,dragul meu,amandoi sunteti si supusi si stapani,in acelasi timp,iar generozitatea si finetea nu pot fi predate de nici un profesor!
Si,mai presus de toate,iubeste, pentru ca inima e cel mai bun indrumator, vei stii din instinct ce sa atingi si ce nu!
Iu-bes-te!
Nu vei fi doar multumit, vei fi foarte fericit, fara sa intelegi cum ai reusit singur lucrul asta!
happy

| Danysan a răspuns:

O saruti pe Gat, oa tingi pe sfarcuri, pe coapse, pe burtica. daca esti cu ea de mult timp poti sa o masezi si la Pasa laughing.O sa tremure de Placere.

| MoxiMonny a răspuns:

Poți s-o mangai pe zonele intime si s-o săruti pe gat.

| AndreeaAnisoara a răspuns:

O saruti frantuzeste, pe gat, o mangai pe fund, coapse, burta, sani, poti sa o si musti dar incet si sigur o sa aiba o stare foarte placuta.