| Anonim693748285916472 a întrebat:

Salut TPU
Cum pot o fata sa uite de faptul ca sunt mai scund decat ea cu putin? Adica Sunt si mai mic la varsta... sau cum pot face sa cresc mai repede?
Am 14 ani si ea are 16

3 răspunsuri:
| Alexu9696 a răspuns:

Iti recomand baschetul sau inotul ca sa te dezvolti.

Cam greu ca un baiat de 14 ani sa cucereasca pe o fata de 16. Fetele sunt mai mature.

Incearca ce ti-am spus si incearca peste 2 ani asa cand vei fi mai dezvoltat sa vorbesti cu ea.

| MariaKawaii a răspuns:

Incearca si fi cu mine... Pt ca alea mai mari is mai mature si nu vor sa fie cu cineva mai mic.

| NoHackJustMe a răspuns:

Tu 14 ea 16? meh poate isi bate joc de tine daca chiar vrei sa cresti baschetul e pentru tine...