| Fr3dy a întrebat:

Cum sa mai cresc putin in inaltime? Am 13 ani 1.53,41kg.
Ce ziceti sunt scund? Eu cred ca sunt.sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fa inot, baschet, volei, mananca sanatos! Ajuta, si daca sari coarda, in general tot, ce tine de sarituri. Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fr3dy, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| BlueHusky a răspuns:

In general baietii pot creste pana la 20 - 22 de ani, basketul ajuta dar daca nu iti place e degeaba.Ca sa vezi daca mai cresti e relativ simplu, poti sa iti faci o radiogravie la incheietura mainii daca oasele de acolo nu sunt sudate inca--> crestera nu a incetat.
Oricum teretic mai cresti happy have fun

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Esti scund eu am 12 ani si 174 cm iti recoman ceva : dormi mai mult, mananca carne, bea lapte, ia vitamina C, tinete de o barata 1-5 min, sari in sus cand ai timp asa te lungesti

| oanawww45 a răspuns:

Sa te apuci de inot sau baschet aceastea sunt sporturi care te ajuta sa cresti inaltime. Sau cum mai ziceau tatii baietilor : Sa mananci multa carne! laughing

| alicexs a răspuns:

Ai timp s cresti crede-ma kunosc o gram d baieti care au crescut intr-un an cat altii in 5:)) nu-ti fa probleme sau daca chiar vrei sa faci ceva fa cum a zis oanawww45 baschet:>