| MaximovGeorgiana a întrebat:

Ce parere aveti despre o rel in care baiatul este cu putin mai scund decat fata?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Atata timp cat ei doi se iubesc, nu am o parere nasoala despre ei.
Si daca as avea, nu ar trebui sa le pese ce zic eu, sau ce zice lumea.
Sa se iubeasca mult si sa aiba incredere unul in celalalt.

O seara placutahappy

13 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nimic deosebit! Si Danny de Vito e scund, nu? Barbatii scunzi, sunt oameni foarte buni, si din cate am auzit.foarte potenti.

| MikyMi a răspuns:

Atat timp cat ei se iubesc si se respecta e o relatie absolut normala.
Nu conteaza varsta, inaltimea, sau mai stiu eu ce; conteaza sa va iubiti, sa va intelegeti, sa va respectati unul pe altul si sa lasati din cand in cand de la voi ca totul sa decurga in mod normal si frumos.:X:X

| NickiMinaj a răspuns:

O relatie defectuoasa. laughing El trebuie sa fie mai inalt pentru estetica privitorului si a mea, la dracu!

| wildthing a răspuns:

Nu vad nici o problema. Ani la rand, Nicole Kidman si Tom Cruise au fost o pereche foarte frumoasa, fara sa conteze ca el era mai scund decat ea.

| cOnTexT a răspuns:

Buna ☺, sincer eu nu am o parere buna! dar in dragoste nimic nu mai conteazatongue

| Debb a răspuns:

Este la moda acum ca baiatul sa fie mai mic. Chiar si la varsta.

| DAC a răspuns:

Mie nu mi-ar placea o astfel de relatie, e un pic jenant cand mergi pe strada, se uita toti la tine laughing
Da bine, ce stiu eu, daca e dragoste... invinge totul happy

| ChristianMaximilian a răspuns:

Sincer eu nu am nimic inpotriva... fata cu care sunt are 1. 73 laughing eu 1. 70-1. 71

| Kamy99 a răspuns:

Pai mie mi se pare ceva normal si eu am un prieten mai scund decat mine si e putin jenant sa ne vada cineva. dar in dragoste nu mai conteazahappy

| Hahaha_5483 a răspuns:

Pai asta pentru baiar e super super tare dar pentru tine aaaaaaa doar daca-ti place mult de el

| kinga_9984 a răspuns:

Dar ce mai conteaza asta daca va iubitzi:X:X:X

| cataflow a răspuns:

Eu cred ca este o prostie sa nu ai o relatie cu un baiat doar pentru ca este mai scund ca tine happy

| Happiness_3504 a răspuns:

Esentele tari se tin in sticlute mici smug