| Anonim693748285916472 a întrebat:

Ce vor fetele de la un baiat in afara de faptul ca sunt scund? Adica sunt mai mic decat faca pe care o plac, cu 2 ani, dar avand in vedere ca baietii cresc mai greu decat fetele la varsta asta e normal
Deci da cam ce le plac fetelor si ce vor de la un baiat?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima impresie este aspectul fizic asa ca faza cu fetele le plac baieti care se comporta frumos cu ele e un mit, ai mare grija ca ele baga baieti in zona prieteniei iar pe cei frumosi, populari devin iubiti lor

| Rpgdei a răspuns:

Mai pe scurt sa ai bani, după nu mai trebuie nimic.

| kissa00232 a răspuns:

Fetelor le place comportamentul baiatului fata de ea si de la baiat vrea numai ca sa o inteleaga si sa nu o tradeze.
P.S. acesta din punctul meu de vedere insa unele fete vreau cadouri scumpe si odihne peste granita si le plac lucruri scumpe asta depinde de fiecare fata