| JuanCarlos22 a întrebat:

Daca am penisul de 25 cm, este ceva normal sau sufar de o boala?

Răspuns Câştigător
| tavi1947 a răspuns:

Este ceva perfect normal, fiecare cu marimile lui!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai febra. L-ai masurat cu termometrul.

| Violleta2022 a răspuns:

Draga Juan Carlos, masoara-ti pensiul cu rigla PESTE el, nu de la gaura fundului.

| JuanCarlos22 explică (pentru Violleta2022):

L-am masurat corect, si prin modul pe care l-ai explicat tu, dar tot 25 imi da

| takennnn a răspuns (pentru Violleta2022):

Hahaha, made my day!

| Violleta2022 a răspuns (pentru JuanCarlos22):

In cazul asta, foloseste alta rigla, ca asteia ii lipseste prima jumatate!

| Andreeush a răspuns:

Esti sigur ca l-ai masurat corect?

| ywar a răspuns:

Esti un mascul adevarat si feroce, ce mai! Ma bucur ca mai exista si masculi adevarati. Esti un model de barbatie. 25! It's-a gorgeous nature.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boala omului norocos.

| ibaal a răspuns:

Nurolling on the floor
sa nu-l arati vreodata cuiva ca ti-l amputeazalaughing
de unde naibii scoateti astfel de intrebari?! straight face laughing

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca i real ce spui. Te sfatuiesc sa le o arati la astea care nu te cred si te i au in ras!"__P)))))

| Xelon a răspuns:

Mitomanie,cel mai probabil happy

| Adrian2004188 a răspuns:

Suferi de o boala numita minciuna.Se manifesta doar verbal. Vezi ca se poate trata!