| Pintilie_Silviu_1990 a întrebat:

Dacă am penisul de 7 cm cand nu este in erecție si 12 cand e in erectie si nu sunt încă pubertar, e normal? (am 12 ani si 4 luni)
Vreau răspunsuri serioase si dau funda!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca ai pută nu penis. Deci esti inca un copil.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Plato a răspuns:

Nu iti ajunge peste margine cand faci pishu? Sau de ce întrebi?

| BrianSpilner a răspuns (pentru Plato):

Asta-i buna ba laughing)))

| Plato a răspuns:

Ps. Ai scris penis in loc de puță

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Autocorectul e de vina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Ăla-i aparat de facut pipi.

| BrianSpilner a răspuns:

Si crezi ca daca o ai cat mai mare, esti cel mai smecher? Lasa-ma sa-ti dau un sfat. Nu conteaza cat de mare o ai, conteaza ce stii sa faci cu ea. Bafta

| Withoutnamenoname a răspuns (pentru BrianSpilner):

Nu trebuie sa fie foarte mare, trebuie sa fie groasă laughing blushing

| Pintilie_Silviu_1990 explică:

Ba da ce prosti sunteti smrrlaughing))))) nu vedeti ca e intrebare la caterinca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pintilie_Silviu_1990):

Si tu ai fost facut la caterinca.