| sTFu a întrebat:

Daca ma masturbez foarte des ( in fiecare zi) ce pot sa patesc? la cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Vreau sa iti spun adevarul... pentru moment poate nu ti se intampla nimic si nici inca cativa ani. Din punct de vedere fizic nu te imbolnavesti dar odata cu trecerea timpului iti imbolnavesti mintea. Dar nu apare chiar o boala neurologica ci mai degraba un fel de conştiinţă incarcata de remuşcări şi desigur tulburari de concentrare. Uneori mai pot să apară gânduri şi impulsuri sexuale ori perverse acolo/ sau in momentul cand nu ar trebui sa apara. Măi. eu îţi vreau binele şi de aceea vorbesc foarte serios, că aşa poţi să iţi strici memoria si capacitatea de concentrare dacă o faci zilnic. Puteam sa iti zic ca toti ceilalti - ca e ok să continui si sa imi pese la patină şi nici acolo. La inceput incearca sa mai reduci ritmul la 2 zile, dupa care la 3 zile, 1 saptamana. Deci pana cand crezi ca e ok. Sa ai sanatate si nu uita ca cei prea mult intotdeauna strica.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa devii dependent si nu o sa ti mai placa fetele

| sTFu explică (pentru mona):

Din contra...sunt indragostit!

| defibrilator a răspuns:

Nu o sa patesti nimic

| Mell1321 a răspuns:

Sa-ti fie de bine laughing te antrenezi ca sa te tina mai mult cand o sa faci sex cu o tipa big grin

| Bbyblue16 a răspuns:

Nu patesti nimic, insa cand ai relatii sexuale cu o alta persoana o sa te termini mai greu big grin

| m4rcel a răspuns:

Si eu am aceeasi problema!

| Boss_Cristy_1997 a răspuns:

Nu patesti nimic doar ati consumi energia corpului si mintea tio tulbura