| anonim_4396 a întrebat:

daca ma puteti ajuta ca am un penis destul de mic si am un prieten care e cu cateva luni mai mare decat mine si il are si mai gros si vreau sa ma ajutati dar nu in sensul de raspuns "folosesteo" ca nu inteleg daca ma puteti ajuta dau funda!happy

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aveti aceeasi varsta?
Aceeasi inaltime?
Acelasi numar de kilograme?
Aceeasi morfologie corporala?
Acelasi ritm de dezvoltare?

Si daca mi-ai fi raspuns afirmativ la toate,tot nu avea vreo importanta, pentru ca fiecare om e unic si irepetabil!
Nu te poti compara cu nimeni si nimeni nu se poate compara cu tine.
Ceea ce ne spui aici e o copilarie, fiecare din noi avem un ritm propriu de dezvoltare, nu exista decat medii de referinta, nimeni nu-ti va spune ca la 12 ani trebuie sa ai dimensiunea penisului de exact atat si la 18 de atat, e o aberatie, e imposibil.
Depinzi numai de mostenirea ta genetica si de ritmul in care se dezvolta organismul tau.
Si alt ajutor in afara de propria rabdare si intelepciune, nu exista.

| JohnnyBi a răspuns:

Bun si care e intrebarea? in afara ca nu stii sa scrii foloseste-o corect?

singura metoda sa o maresti este OPERATIE. altfel nu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

5cm = functional, daca ai mai mare de atat e perfect

| Felys a răspuns:

Cu ce am putea noi sa te ajutam daca natura nu a fost asa darnica cu tine, ai cumva impresia ca e cineva total multumit de propria-i persoana, toti avem diverse parti ale corpului care le-am vrea altfel si totusi trebuie sa ne multumim cu ce avem fiecare, sa ne acceptam si sa incercam sa fim fericiti pe cat e posibil

| HueyFreeman a răspuns:

Si tu te-ai uitat la organu' aluia sa vezi daca-l are mai mare ca tine? Interesante preocupari.

Răspuns utilizator avertizat
| HueyFreeman a răspuns (pentru WorldAlone):

Sanii si fundul sunt parti ale corpului vizibile prin imbracaminte, un penis nu este.

Răspuns utilizator avertizat
| HueyFreeman a răspuns (pentru WorldAlone):

Care dus?

Răspuns utilizator avertizat
| HueyFreeman a răspuns (pentru WorldAlone):

Nu prea-mi amintesc sa fie dusuri comune in Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| HueyFreeman a răspuns (pentru WorldAlone):

Cred ca tu nu intelegi. Niciun barbat nu este interesat la activa de organul altuia, oricat de complexat ar fi el de micimea lui, asta daca nu este bi sau homosexual. Nu mai pune tu semnul de egal acolo unde nu-si are rostul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca slabesti ti se lungeste.winking