| Lexi888 a întrebat:

Daca o fata se uita mult la tine iti zambeste si incearca sati atraga atentia! Inseamna ca te place sau te simpatizeaza? Dau funda! Mutumesc

Răspuns Câştigător
| AngelWhite99 a răspuns:

Da te place! e mai mult decat sigur, doar ca ea vrea sa afle si parerea ta, asa ca nu te ia prea tare, daca si tu o placi nu ai decat sa faci pasul cel mare.MULT NOROC!

5 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Nu,inseamna ca esti murdar la gura laughing)

| KinderBeeeib a răspuns:

Daca o fata se uita la tine si zambeste mult nu inseamna neaparat ca te place poate se gandeste cum ar fi sa te calce masina rolling on the floor) Glumesc e nebuna dupa tine, vorbeste-i, bafta!

| Ingerasulinocent a răspuns:

Pai depinde de cat timp face asta. Fetele sunt greu de interpretat. Depinde de cat timp face asta. Totusi pentru siguranta chipului tau si a restului corpului, asigura-te ca nu are prieten, baietii sunt destul de gelosi cand vinne vorba de prietena lor. Daca nu a intrat pana acum in vorba cu tine cred ca vrea sa fiti prieteni si te simpatizeaza. Tu o placi? Atunci trebuie sa aveti un prieten comun. Iesiti la o intalnire cu prietenii, la care va fi si ea. Vorbiti, o intrebi daca are adresa de mess si tot asa...te descurci tu. BAFTA!

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Te place! intra in vb cu ea o sa iti dai seama dupa semnele pe care ti le dahappy

| AngelWhite99 a răspuns:

Mersi pentru funda.