| Lexi888 a întrebat:

Am o colega pe care o plac mult, nu are prieten,imi zambeste mereu,incearca sami atraga atentia si se baga in seama cu mine mereu,deschide subiecte si ma face sa discut cu ea mult o pauza intraga! In ore se uita pe furis la mine! Si cand ma uit la ea se intoarce repede! Vine se aseaza langa mine si se apropie mult de tot cam la jumatate de centimetru, in unele cazuri se sprijina de mine si pune capul pe umarul meu! Credeti ca a place? Sau ma simpatizeaza?

Răspuns Câştigător
| AngelWhite99 a răspuns:

Dupa semne cam da, iar si daca tie iti place de ea eu te sfatuiesc sa nu mai astepti, fetele nu au multa rabdare.Cateva sfaturi ca sa nu te descurajezi la inceput:
Daca cumva se intampla sa nu te bage in seamna o perioada, te place categoric si o face ca sa te uite, BAFTA!

1 răspuns:
| Elena1102 a răspuns:

Te place cu siguranta!