| gigick a întrebat:

dau funda am si eu o problema pe penis am o alunita iesita in relief ca o biluta nu e mare are cam 3 mm diametru si imi si vreau sa scap de ea precizez din nou ca este pe penis si nu vreau sa ramana cicatrici sau semne? multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care doresti sa scapi "neaparat" de acea excrescenta trebuie sa te adresezi unui medic chirurg.Dar sa stii ca daca nu te deranjeaza ar putea fi un atuu deoarece in timpul penetrarii s-ar putea sa produca o excitare suplimentara prin frecarea de peretele vaginului si o mai buna activare a senzorilor aflati in acel loc.Multa sanatate.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Te deranjeaza? Daca nu, las-o in pace. Nu se intampla nimic daca ai aceasta alunita. Ba, din contra, aceasta iti va purta noroc la fete.