| bonny a întrebat:

Am o alunita mare dar care nu e prea iesita si vreau sa scap de ea.nu vreau sa ma duc la doctor dar se poate cu miere sau cu altceva?

Răspuns Câştigător
| doareu_6634 a răspuns:

Eu le tratez cu alifie de galbenele de la farmacie si se retrag

acum depinde de fiecare dar te sfatuiesc sa folosesti daca nu merge nu are nimic rau ce sa faca dar iti zic ca este buna

acum tu decizi...

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fa-ti curaj si du-te la medic.Nu se rezolva nimic cu miere, mai ales ca este mare.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Ca s-o acoperi temporar foloseste fond de ten dar trebuie sa te duci la doctor

| domidoc a răspuns:

Nu te juca cu alunitele.Au potential cancerigen.Doar dermatologul poate decide.

| bonny explică:

O sa folosesc alifia! multumeschappy