| xXx_6966 a întrebat:

.. Dau funda! Imi place ft mult de o fata.am mai incercat sa fiu cu ea mai inainte si aproape sa primit. dar fosta prietena a stricat totul.acum vreau iar sa o iau de la capat dar nu merge. ce sa fac? daca as incerca sa o cuceresc prin declaratii de dragoste va merge? daca da. dati-mi si mie niste declaratii cu care o voi putea cuceri.sau dati alte idei.Multukmesc.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E bine si cu declarati da nu te pe net din suflet sincer. arata-i ca te-ai schimbatwinking.

| Pustoaicka50 a răspuns:

Daca mi s-ar fi intamplat mi-e chestia asta as astepta de la acel baiat sa ma surprinda cu un trandafir alb si sa-mi spuna: "Imi pare rau pentru ceea ce a fost si sper ca tu sa ma porti ierta.tin la tine dar nu stiu sa arat si mi se pare ca totul iasa pe dos" si inainte de asta ar trebui sa te duci frumos la vechea prietena si sa-i spui: "Daca o singura data te vei mai amesteca in viata mea cand iti va fi lumea mai draga si eu ma voi amesteca pentru ca totu dintre noi s-a terminat lasa-ma odata pentru totdeauna"...eu asa as proceda daca-s fii in loku tau si mi s-ar parea foarte dragut ca fata sa primesc un trandafir alb si cuvinte sincerehappy.PWP sper ca ti-am fost de ajutor fii tu insuti explica neintelegerea si totu va iesii bine.

| Sinus a răspuns:

Frateee ai ceva probleme!