| anonim_4396 a întrebat:

de 1-2 imi curge mai zilnic, de cel puțin 2 ori un lichid transparent din penis si e normal?(Cred ca este lichid preejaculator) Menționez ca am 14 ani și ma masturbez regulat, odată la 2-3 zile

7 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

N-ar trebui sa-ti curga, doar daca te exciti.

| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca te masturbezi mai des decat spui.

| user24586 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai când ma trezesc mi se întâmplă de ex, si nu. Nu o fac des

| user24586 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Pai cam da... Dimineața mi se mai întâmplă și posibil și seara, adică ceasul e trecut de ora 00 si mda... Se scoala si dupa.

| user24586 a răspuns:

1-2 sapt*

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru user24586):

Cred ca nu este nimic grav, daca lichidul este curat si nu miroase urat. Cred ca este vorba de llasma seminală produsă din compuși secretați de vezica seminală, prostată și glandele bulbouretrale.

| darrio2007 a răspuns (pentru user24586):

Probabil ca ai polutii nocturne. Tuturor ni s-a intamplat asta. Visezi ceva, nu neaparat vise sexuale si ejaculezi fara sa vrei.